7 tipů pro Vaši ložnici, jak rozproudit vášen pomocí Feng Shui
Adéla Karlovská

Stáhněte si ebook zdarma

7 tipů pro Vaši ložnici, jak rozproudit vášeň pomocí Feng Shui

Rychlé a nenáročné úpravy prostředí v ložnici tak, aby Vás energie prostoru podporovala a pomohla rozproudit Vaši sexuální energii k vášnivým prožitkům. 

Možná si říkáte, jak filosofie Feng Shui a sexuální energie spolu mohou souviset. Souvisí a hodně – obé je o energii.

S čím Vám tento eBook pomůže:

  • * naučíte se, jak si uspořádat ložnici, aby Vás energie         prostoru příznivě ovlivňovala
  • * dozvíte se o proudění sexuální energie
  • * podpoříte své zdraví a kvalitu vztahu s Vaším partnerem
  • * přečtete si, co je to Feng Shui

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Reference

Adélky e-book pro mě byl velkou inspirací na zamyšlení nad naší ložnicí. Díky němu jsem si uvědomila, že chci otočit postel a udělat další změny, abych se se tu cítila ještě lépe. Adélku jsem si pozvala i k nám domů a děkuji za její skvělé rady a nápady. Doporučuji všem nejen ebook, ale všechny služby, které Adélka nabízí.
Janča S. Terapie - Svoboda mysli
Díky e-booku Adély jsem přeuspořádala ložnici, a díky tipům, které jsem se v něm dozvěděla, teď ložnice vypadá mnohem útulněji. Po přečtení e-booku jsem si uvědomila, co jsme měli v ložnici špatně, což se nyní změnilo a já se těším na pozitivní změny :-).
Petra K. Účetní
Ahoj Adél, nikdy jsem neuvědomila, jak málo stačí, aby věci byly jinak. Děkuji tedy za tvůj ebook. Ebook se ti povedlo sestavit jednoduše a prakticky, což mi vyhovuje. Žádné zlouhavé návody, skutečně praktické věci a kroky, nápravy. Líbí se mi i tvé články o Feng Shui, ale i o osobním rozvoji. Vždy v nich nacházím něco nového, ale hlavně píšeš o zajímavých a aktuálních tématech.
Eva D. Koučka